Подать бесплатно объявление Киев – перейдите по ссылке

Предложение Объявление не актуально - Предложение - Просмотров: 135

Робота тепловізора


Для обстеження можна застосовувати різні методи: радіохвильової, оптичний, капілярний, магнітний, акустичний, рентгенівський та ін. Проте всі вони поступаються тепловому методу, і не кожен з них підійде для контролю огороджувальних конструкцій. Мабуть, тільки оптичний метод, частково застосовується в тепловізійної зйомці, можна використовувати паралельно з тепловим. Тепловізор - «Око»
Багато фахівців порівнюють роботу тепловізора з механізмом роботи наших очей. Під «очима» пристрою маються на увазі матриця і об'єктив. Отримані дані обробляються комп'ютером ( «мозок» приладу) . Органами зору ми отримуємо випромінювання в межах 0, 38-0, 7 мікрон, а тепловізор - 3, 5-8, 14 мікрон. Діапазони довжин хвиль різні, відрізняються «фотоприймальні матриці», але принципи роботи нашого органу зору і тепловізора схожі. Теплове випромінювання не видно людським оком, але в темряві, якщо нагріти об'єкт до 500 ° С, воно буде мабуть. Тепловипромінювання, пов'язане з нагріванням, володіє суцільним спектром випромінювання. Будь-який об'єкт, видимий неозброєним оком, в інфрачервоному діапазоні буде джерелом теплового випромінювання. Навіть при мінусовій температурі об'єкт буде випромінювати тепло. Випромінювання при роботі з тепловізором становить 0, 7-1000 мікрон. Отже, прилад зачіпає сферу міліметрових хвиль. Сигнал, що трансформується в комп'ютері пристрої, перетворюється в термограмму. Подальші перетворення дозволяють отримати температурне поле, приписуючи кожній точці певну температуру. Правда, можливі відмінності від реального температурного показника. типи тепловізорів
Випускаються різні типи пристроїв. Тепловізори наведення здатні показати теплову картинку контрольованого об'єкта вночі, але вони не можуть видати діапазон вимірюваних температур, і не оснащені функцією вимірювання температури. Тому їх сфера застосування - охоронні системи, де температура не важлива. Радіометричний тепловізор може в температурному полі зафіксувати зображення. Він володіє точністю вимірювань і похибкою, тому вважається вимірювальним пристроєм. Тепловізори діляться на дві групи. В першу відносять прилади з механічним скануванням, в другу - пристрої з електронним скануванням. У переважній більшості випадків застосовуються тепловізори другого класу, що функціонують в ІК області спектра. У тепловізорів першого класу є величезний мінус - невелика швидкодія. Однак у них є і великий плюс. Для будь-якої контрольної точки у таких тепловізорів є приймач з єдиними характеристиками. Тому для вимірювання температури набагато краще використовувати такий пристрій. А ось у приладів з електронним скануванням є сотні тисяч приймачів, забезпечити які однаковими параметрами на даний момент є великою проблемою. Щоб робота тепловізора була успішною, потрібні певні знання і високоякісний прилад. Компанія Балтех пропонує: 8. Прості і недорогі тепловізори TR-0110, TR-0120, TR-0140, TR-0150, TR-0170, TR-0180 Zorro, сертифіковані в Росії і Казахстані; 9. Навчальний центр підвищення кваліфікації та підготовки фахівців, де проводяться навчальні курси з термографії.


Город: Харьков
Стоимость: 1000 USD
Имя: Романов РоманДля комфортного доступа к этому сайту, в вашем браузере должен быть включен JavaScript
http://kharkovboard.pp.ua/ © 2018 Подать, добавить, разместить объявление Харьков
Рейтинг@Mail.ru